FDA در برابر استفاده از قرص ها و ژل همیوپاتی برای دندان درآوردن هشدار داد
SuperUser Account

FDA در برابر استفاده از قرص ها و ژل همیوپاتی برای دندان درآوردن هشدار داد

30 سپتامبر 2016

سازمان غذا و دارو آمریکا به مصرف کنندگان قرص ها و ژل های همیوپاتی برای دندان در آوردن نسبت به احتمال ایجاد خطر در نوزادان و کودکان هشدار داد. FDA خواستار توقف مصرف این محصولات شد.

قرص ها و ژل های دندان درآورن همیوپاتی توسط شرکت  CVS، Hyland's، و احتمالا دیگران توزیع شده، و در فروشگاه های خرده فروش و اینترنتی به فروش می رسد.

اگر فرزند شما بعد از مصرف این محصولات علائمی همچون: تشنج، اشکال در تنفس، بی حال، خواب آلودگی مفرط، ضعف عضلانی، گر گرفتگی پوست، یبوست، اشکال در ادار، یا سوزش ادرار را تجربه کرد باید سریعا تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرد.

" پروسه ی دندان درآورد بدون تجویز دارو و یا راه های غیر دارویی نیز میتواند مدیریت شود،" به نقل از Janet Woodcock, M.D. , مدیر مرکز FDA قسمت تحقیق و ارزیابی دارو. "به والدین و مددکاران توصیه می شود که با راهنمای یک مشاور پزشکی دنبال یک جایگزین سالم و امن به جای استفاده از این محصولا ت باشند."

از زمان هشدار سال 2010 نسبت به مصرف قرص ها و ژل های همیوپاتی، FDA در حال تجزیه و تحلیل اثرات جانبی گزارش شده، ازجمله تشنج در کودکان و نوزادان می باشد. هم اکنون FDA در حال بررسی نمونه های تست شده محصول می باشد. آژانس به برقراری ارتباط با مردم برای جهت کسب اطلاعات بیشتر ادامه خواهد داد.

این محصولات مورد ارزیابی و یا تایید FDA برای ایمنی و اثربخش قرار نگرفته اند. آژانس همچنین از سلامت محصولات که به عنوان از بین بردن نشانه های دندان درآوردن در کودکان معرفی شده اند، آگاه نیست.

اخبار منتشره FDA

 

مطلب قبلی سازمان غذا و دارو (FDA) اولین استنت قابل جذب برای بیماری عروق کرونر را تایید کرد.
مطلب بعدی روز داروساز
Print
1777 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان