ُSlimming Patch
SuperUser Account
/ دسته ها: محصولات

ُSlimming Patch

پچ پوستی لاغری

همیشه محصولات لاغری یکی از پرطرفدارترین محصولات به شمار میایند؛ از طرفی هم افرادی که به دنبال لاغری هستند از امتحان کردن انواع اقسام ورزش ها، داروها خسته شده و همواره به دنبال راهی هستند که تغییرات آنی و سریع ببینند؛ در حالیکه همه میدانند که لاغر شدن فرایندی تدریجی است و علاوه بر ورزش و رژیم غذایی میتوان از فراورده های مختلف گیاهی و دارویی نیز استفاده کرد.

آن چه که در اینجا به شما معرفی خواهیم کرد در کنار رعایت رژیم غذایی و در جهت کاهش مصرف داروهای خوراکی و بر اساس طب سنتی و گیاهی مدرن میباشد.

پچ لاغری، با ترکیبات سنا و قهوه تلخ در خود به صورت پد پوستی چسب دار در زیر ناف متصل شده و با جذب پوستی فراورده های گیاهی که در خود دارد باعث کاهش اشتها و دفع چربی و افزایش متابولیسم بدن میشود و برای ثبیت کاهش وزن به شما کمک خواهد کرد.

این محصول با ترکیب گیاهی و ویژه به صورت موضعی به بیماران کمک میکند تا مصرف داروهای شیمیایی و عوارض ناشی از انها را به حداقل برساند.

از طرفی هم با اتصال این پچ بر روی پوست دیگر نیازی به  یاداوری خوردن قرص ها نیستید.

این پچ ها  به صورت 30 عددی در یک بسته بندی برای استفاده در یک دوره یک ماهه میباشد.

 

لینک خرید محصول در سایت دیجی کالا

لینک خرید محصولات در مشهد از طریق سایت مفیدطب

 

برای اطلاعات بیشتر  میتوانید از طریق کانال تلگرام و ارتباط با ادمین با ما در ارتباط باشید.

 

برای دریافت کاتالوگ محصول میتوانید اینجا کلیک کنید.

 

 

Print
1397 رتبه بندی این مطلب:
2/0

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان